První rok za námi

Dneškem jsme vstoupili do druhého roku naší činnosti. Lecos se nám povedlo a také něco z našich představ zůstalo ve stadiu -rozpracováno-. Tak už to v životě bývá…Po prvním roce je určitě zbytečné nějak sáhodlouze bilancovat a analyzovat. Myšlenka zůstává stále stejná a od ni jsme se neodklonili. Směr to má také stále stejný. Co se nám ale asi za poslední rok změnilo, jsou „šprclíky“ na žebříčku hodnot. Mnozí z nás prošli obdobím, které bychom mohli nazvat „životní křižovatkou“, někteří si dokonce sáhli ještě dál. Do jaké míry toto změní naše směrování nebo intenzitu práce – ukáže čas.

Padla některá klíčová rozhodnutí, měli jsme možnost být první u některých informací, které vám přinášíme. To bude i do budoucna naší prioritou. Povedlo se několi přednášek a uvidíme, jaký bude jejich dopad na včelařskou veřejnoust. Podle toho pak přizpůsobíme jejich obsah, aby byl co nejlépe přijmut účastníky.

Stále nejdůležitějším, čemu se budeme věnovat jsou – včely. Tvoreček sice mnohkrát popisovaný, ale stále pro nás neznámý. Až se na podzim uklidní letní šílenství, bude určitě více času na to, abychom si zase utřídili myšlenky a řekli si, jak to v přístí sezóně uděláme jinak. Jen změna může vyvolat změnu. Neustrnout na místě, jít dál. A to rozhodně chceme. Pokud se někdo zakopává pod spadanými listy dotačních zádostí, tak to my rozhodně nejsme.

Držte nám tedy palce i do dalších měsíců a můžete se tu s námi i o svoje podněty a myšlenky rozdělit.

Slavte s námi!

Srpen 8, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
24 ⁄ 6 =